Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-01-2010, 19:33   #85
Nero
 
Nero's Avatar
 
Reputacja: 1 Nero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie cośNero ma w sobie coś
- Przepraszam zacny , druidzie... po prostu myślałem że należysz do tych co nas tu wieżą- powiedział spokojnie elf. Za plecami druida pojawiła się wielka pantera i warknęła.
-Silthid , spokojnie to przyjaciel- uspokajał zwierze eleywan. Spojrzał w jakiej sytuacji się znajdują . Nie wiedział gdzie dokładnie są co się stało. " Estatosie a tak ci ufałem , ale mimo coś mi tu nie pasuje". Elf cieszył się ,że wszyscy towarzysze są przy życiu. Przyjrzał się przenikliwie Hansowi. Nie ufał mu jeszcze aczkolwiek był wdzięczny za ratunek. Przybrał formę nocnego łowcy , żeby szybciej odzyskać siły i po to by sprawdzić czy nikogo tu nie ma.
-Ae'rontierze , co planujesz od tej chwili dowodzisz nami - rzucił z uśmiechem , zobaczył matowe oczy maga . "Tortury , co? "
-Przyjacielu połknij tą kapsułkę , wiem że nie załata to dziury w psychice ale cię wzmocni.
- Ja jestem Eleywan , Łowca z Valeren - ukłonił się przed Hansem
- A to Silthid , śnieżna pantera , mój towarzysz- wskazał na zwierzę.Rozwinął mapę
- Osobiście proponuje iść w okolice Erenen , jest tam sporo rebeliantów a musimy się dowiedzieć co się tu dzieje. - mówił spokojnie spoglądając na pergamin z mapą
 
__________________
Serce uderza szybciej niż ostrze.Ale mego ostrza nie da się zatrzymać....
gg:1929017

Ostatnio edytowane przez Nero : 19-01-2010 o 20:08.
Nero jest offline