Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-01-2010, 13:26   #12
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Nie wiem, dlaczego próbujesz wyładowywać swoje frustracje na anonimowych (no, w pewnym stopniu) ludziach w internecie tylko dlatego, że wytknięto Ci (a właściwie Twojemu koledze) błędy.

Cytat:
i ogolne przedstawienie tej rasy, NIE PODOBA nam sie
Gdy ja nie nie przepadam za trollami, to ich po prostu w moim autorskim świecie nie umieściłem.

Cytat:
A tak w ogole czepianie sie sytuacji elfow w autorskim swiecie, w ktory bedzie gralo tylu ludzi, ze zapewne daloby sie ich policzyc na palcach 1 reki.
Najwyraźniej nie mam nic ciekawszego do roboty od czytania na temat nieciekawego i niekompletnego systemu. Chciałem wymienić się doświadczeniami, ale widać mam do czynienia z osobami, które wiedzą lepiej. No cóż, jak już mówiłeś - 'trudno'.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem