Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-03-2006, 23:34   #120
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Markiz

- Nie wydaje mi się, że tu jeszcze będą. Już dawno dopadliby nas, jeśli potrafili przyjść tu i zrobić Łukowi krzywdę. Dostanie się tutaj wymaga nie lada zachodu. Nie zrobili tego w kilka minut. Czas to czas, jeśli nie ma się nad nim władzy, to nie będzie posłuszny byle komu. Stałem tu bardzo długo. Nie jest możliwe, żeby zrobili to po tym, jak szukali Door w Waszym domu.

Carabas zamilkł na chwilę i zapatrzył się w Door, która nadal była w silnym szoku. Potem powiedział:
- Nie mieszam się zwykle do takich spraw. Miła mi moja własna skóra. Ale to dziecko nie poradzi sobie teraz samo, a wy nie macie nawet bladego pojęcia gdzie jesteście i kim jesteście. Lepiej przypomnijcie sobie wszystko, co wiecie o tych dwóch. Jeśli nie chcecie się stąd ruszać, nie będę nikogo zmuszał. Ale stanie tutaj i gadanie to marnowanie cennego czasu. Jeśli da się jeszcze coś zrobić, to właśnie teraz.

Markiz podszedł do Door i złapał ją delikatnie, ale stanowczo za oba ramiona. Starał się oderwać ją od martwego ciała brata. Rudowłosa opierała się i czepiała mokrego ubrania zamordowanego. Na twarzy łzy mieszały jej się z czerwonawą wodą z basenu. Wreszcie używając trochę więcej siły postawił Door na nogi, ale musiał ją niemalże wlec, aby szła za nim. Wreszcie nieco wyprowadzony z równowagi brakiem współpracy ze strony dziewczyny wziął ją na ręce i ruszył w stronę ściany, z której wyszliście.

[user=1055] Naprawdę trudno ocenić jak dawno temu popełniono zbrodnię. Ciało nie jest jednak swieże, nie ma w sobie już krwi, co oznacza, że musiał zostać zamordowany jakiś czas temu. Tak jak mówi Carabas - nie jest możliwe, żeby zrobili to między Waszym wyjściem z domu i przybyciem do Domu Bez Drzwi. Minęła góra godzina. Więc musieli to zrobić zanim zaatakowali Door.[/user]
 
Milly jest offline