Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-01-2010, 19:50   #14
one_worm
 
one_worm's Avatar
 
Reputacja: 1 one_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputacjęone_worm ma wspaniałą reputację
Aleksander przytaknął niziołkowi.
- Tak, jestem zielarzem... przynajmniej tak byś mnie nazwał jak i inni.... znam się trochę na ziołach, babka lancetowata jest dobra, choć lepsze jest krasnoziele, działa dobrze na kaca. Smocze pędy są dobre na rozwolnienie, a połączenie gorczycy z powiązką i wijem żmijim daje całkiem ciekawe efekty i taka osoba nie może nie doczekać końca kolacji. Pajęczy Kwiat za to silnie paraliżuje mam nawet chyba kilka na dnie torby. Ciekawe też jest połączenie psianki i chmielu, oraz mchu cmentarnego. Szczególnie letarg. Co ciekawe wszystkie te zioła można znaleźć w lesie bez żadnego problemu. Polecam z całego serca wszystkim tym którzy zdradzili kogoś mech cmentarny wymieszany z gorczycą, lejkiem makówki, muchomorem pospolitym i wilczymi jagodami. Agonia i halucynacje gwarantowane, a napój nie ma żadnego smaku i można nim truć na potęgę... Jestem Aleksander, wygnali mnie ze wsi...

Aleksander krótko konwersował z niziołkiem, gdy nagle ktoś wzywał pomocy. Aleksander wstał i podbiegł do rannego próbując znaleźć jakieś zioła ze swojej torby żeby uśmierzyć mu ból i mu pomóc.
 
__________________
Do szczęścia potrzebuję tylko dwóch rzeczy. Władzy nad światem i jakiejś przekąski.
one_worm jest offline