Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2010, 12:49   #108
Cerber
 
Cerber's Avatar
 
Reputacja: 1 Cerber nie jest za bardzo znany
Gelidus w milczeniu wysłuchał wszystkich sugestii. Sataner wyszedł w poszukiwaniu drugiej mety i to był zdaniem Gelidusa dobry pomysł. Po chwili odezwał się:
- Z tym powiadamianiem władz bym się jednak wstrzymał. Nadal nie wiemy skąd pochodzą przecieki i kto z pałacu jest w to zamieszany. A ktoś jest na pewno skoro porywacze sobie po prostu tam weszli i zabrali księżniczkę.
- A co ty byś zrobił? – spytała Valeria.
- Wiesz co bym zrobił – uśmiechnął się – Skontaktował się z Radą lub Generalicją żeby ogłosić akcję Celesti.
- Za duże ryzyko i wiesz o tym – odpowiedziała.
- Wiem ale chciałaś znać moje zdanie.
- Co to za akcja? – zapytał ktoś z zebranych.
- Akcja Celesti jest ogłaszana w przypadku zamachu stanu lub innego zagrożenia dla korony wewnątrz miasta. Natychmiast zostają zamknięte wszystkie bramy międzywymiarowe. Nic nie może wejść ani wyjść. W mieście na potrzeby akcji stacjonuje pięciuset zbrojnych. I do tego oddział specjalny z naszymi wytatuowanymi znajomymi. Wzięliby siedzibę zakonu szturmem z zaskoczenia. Niestety na razie to nie wchodzi w grę bo jeśliby się okazało, że zakon nie ma z tym nic wspólnego albo dowody byłyby niewystarczające to mielibyśmy przesrane. Zresztą i tak mamy. Wpakowaliśmy się w bagno po samą szyję. Z tego co tu słyszę to już mam kilka wyroków – spojrzał na Agromannara – Nie wierzę, że pytam o to wampira ale domyślam się, że chcesz sfingować moją śmierć?
 
Cerber jest offline