Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-01-2010, 20:11   #12
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
Narracja... hmmm, wydawało mi się to oczywiste, że łatwiej się pisze w 3 os.

Hmmm... błędy rzucające się w oczy? Przepuszczam raz przez Worda tekst, i drugi raz, a tu prócz tych zamierzonych błędów, bo takich słów w języku polskim nie ma, znalazłem trzy literówki. Literówki! Żadnego błędu ortograficznego... Nie wierzysz, sprawdź w Wordzie.
Co do wierzeń Twojej postaci: była w Kręgu magów? Była. Krąg magów przyjmuje,że magia dana jest im przez Stwórcę. Nie mówię, że postać twa szaleńczo się oddaje Stwórcy, więc ogólnie nie wiem w czym problem, bo działam zgodnie z zasadami Kręgu. Jeżeli sprzeciwiałeś się w jakiś sposób zasadom Kręgu trza było to zamieścić w KP
EDIT.
Cytat:
Mimo iż byłeś elfem wierzyłeś, że magia w pewien sposób wywodzi się od Stwórcy.
Nie napisałem, że twierdzisz, iż w całości się wywodzi od Stwórcy. Czytaj ze zrozumieniem.


Co do tego waszego pomysłu na dialogi to jestem jak najbardziej za, tylko nie
używałem tego jeszcze i muszę zobaczyć o co w tym wszystkim chodzi.

Tya, o ile pamiętam w sesji Alarona(Wojna o magię) była mechanika

PS. Na PW nie odpisze i ich nawet nie przeczytam. LI mam znowu kryzys ze skrzynką wiadomości...
PS 2. - Powiem to raz. Jestem Yan. Wielu z ... - Dokumenty Google - proszę bardzo Wstawiam to tutaj, bo PW jest... nieczynne. Mam nadzieję, że osoby postronne będą na tyle życzliwe, że nie będą dopisywały coś od siebie.
PS 3.
Cytat:
Jeśli chodzi o pierwszy post, to nie mam nic do zarzucenia, oprócz tego, że moja postać dostała nice.. hm.. słowo „wejście” może być tutaj odpowiednie.
To jest to jednak zastrzeżenie, czy też nie Pewności nie mam, bo ton Twojej wypowiedzi można zrozumieć w dwojaki sposób.
 
__________________
Nobody know who I realy am...

Ostatnio edytowane przez Faurin : 22-01-2010 o 20:28.
Faurin jest offline