Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-01-2010, 12:41   #109
Garzzakhz
 
Garzzakhz's Avatar
 
Reputacja: 1 Garzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znanyGarzzakhz wkrótce będzie znany
Półwampir odprowadził wzrokiem Satanera i wysłuchał Gelidusa.

- Owszem mam zamiar sfingować twoją śmierć. Wiem nawet jak to zrobić. Znam sposoby bractwa. Kiedyś trzeba było przynieść im głowę ofiary. Z biegiem lat rada zakonu stwierdziła że to zbyt niehigieniczne. Teraz trzeba przynieść rzecz ofiary zamoczą w jej krwi. Następnie czarodzieje zakonu potężną magią na podstawie oddanego im dowodu sprawdzają prawdomówność zabójcy. Mój plan jest taki - natniesz skórę i zamoczysz jakąś rzecz w swojej krwi. Następnie wypijesz eliksir anty magiczny który sporządzę. Jest jednak możliwość że magowie zakonu i tak wykryją twoją energię życiową. Dlatego właśnie ktoś musi zamrozić cię magicznie by zmniejszyć twoje funkcję życiowe. No i wtedy ciebie nie wykryją, tak sądzę. I w związku z zamrażaniem, dlaczego Khan leży zlodowacony na zewnątrz?
 
Garzzakhz jest offline