Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-01-2010, 19:42   #20
Libertine
 
Libertine's Avatar
 
Reputacja: 1 Libertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodze
Ashaad

Witam Was serdecznie ;], dzisiaj dotarłem do domu i zabieram się za jakiś ciekawy pościk. Dla sprostowania, moja postacią jest Ashaad, wojownik z Beresaad.



Dotarł do Fereldenu razem z oddziałem Stena, którego celem było wybadanie plagi. Niechętnie wspomina o swojej przeszłości, tym bardziej planach i zamiarach. W ogóle niechętnie rozmawia, więc wyciągniecie z niego informacji dotyczących ludu Qunari może być męczące albo nawet nieprzyjemne. Choć nie mówię, że niemożliwe. Jak cała filozofia Qun ceni sobie męstwo, siłę, odwagę, a przede wszystkim honor. Będzie bezprecedensowo podążał wedle tych zasad. Co do budowy fizycznej to nad tym tematem również nie ma zamiaru się rozwodzić i marnować czasu. Na oko ma 2,7 metra i tyle powinno wystarczyć. Kończąc te słowa jego oczy wykrzywione w groźnym grymasie pobłyskują czerwonawo .

To taki luźny opisik. Więcej na pewno dowiecie się podczas rozgrywki.
 
Libertine jest offline