Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 25-01-2010, 22:07   #1
Mizuki
 
Mizuki's Avatar
 
Reputacja: 1 Mizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znanyMizuki wkrótce będzie znany
[Rekrutacja Dodatkowa] Danse Macabre (+18)

Witam serdecznie.

Postanowiłem otworzyć rekrutację dodatkową do trwającej już sesji Danse Macabre ( strona sesji ). Powodem są pewne opóźnienia graczy. Również nie mogę być pewien ich chęci dalszego uczestniczenia w sesji z powodu braku kontaktu. Fabularnie jest to ostatni moment , w którym mogę wprowadzić nowe postacie.

Zainteresowanych odsyłam do sesji (link powyżej), starej rekrutacji ((Autorski) Danse Macabre + 18) oraz komentarzy ([Komentarze] Danse Macabre)

Mam nadzieje, że graczom , którzy w niej uczestniczą przynosi ona satysfakcję. A i mi zależy na jej ukończeniu. Zasady składania kart postaci zgodne są z tymi poprzednimi. W razie drobnych pytań zapraszam tutaj. Jeśli macie ich kilka zapraszam was na GG.

Pozdrawiam.
 
__________________
"...niech nie opuszcza ciebie twoja siostra Pogarda
dla szpiclów katów tchórzy - oni wygrają
pójdą na twój pogrzeb i z ulgą rzucą grudę
a kornik napisze twój uładzony życiorys"
Mizuki jest offline