Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 10:36   #225
abishai
 
abishai's Avatar
 
Reputacja: 1 abishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputacjęabishai ma wspaniałą reputację
Dobra...Kilka słów na ostudzenie zapału.

Cytat:
Lilawander może użyć swojego gryfa i przelecieć na nim do źródła zagrożenia. W najgorszym razie zginie marnie w samotności, w najlepszym zbada zagrożenie i będzie mógł was na nie przygotować. Być może nawet je sam wyeliminuje - o ile faktycznie zło jest w postaci raczkującej...
Istoty latające mają zmniejszony udźwig. Co oznacza że koń udźwignie bez problemu dwóch jeźdźców, choć będzie sarkał. Gryf udźwignie też...o ile nie wzbije się w powietrze.
Gryf latając udźwignie najwyżej jednego jeźdźca bez poważnego uszczerbku na szybkości i zwrotności.

Cytat:
Nie wiem czy wóz dałby radę jechać boczną dróżką i czy jest sens go ciągnąć, rozdzielenie także nie jest najlepszym pomysłem, ale być może jedynym który pozwoli nam jechać dalej bez opóźnień i jednocześnie zająć misją od kapłana.
Wóz przejedzie...żaden problem. W końcu to pysio...genialny wynalazek Dru.
I mała uwaga ode mnie. Choć generalnie nie czerpię przyjemności z zabijania postaci graczy (zdecydowanie bardziej wolę torturować ), to głupie decyzje zawsze kończą się jeśli nie zgonem to naprawdę parszywą sytuacją.
Tylko czy samotne wlatywanie do jakini smoka jest mądrą czy głupią decyzją.
Osądźcie to sami

Cytat:
Na wywernie przelecę szybko odległość w tą i z powrotem, a w razie czego mam jeszcze gotowego teleporta ( użyteczne czarunio ) więc teoretyc znie powinienem dać sobie radę przynajmniej ze sprawdzeniem terenu i słów kapłana.

Na jakiej znowu wywernie?
Co zaś do teleportu...to GDZIE Lilawander miałby się teleportować? Nie masz opisu, od ślepca go nie uzyskasz. Nie masz zielonego pojęcia jak ostoja zła wygląda, ani czym właściwie jest owo zło.
 
__________________
I don't really care what you're going to do. I'm GM not your nanny.

Ostatnio edytowane przez abishai : 31-01-2010 o 22:15.
abishai jest offline