Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 10:46   #226
Eliasz
 
Eliasz's Avatar
 
Reputacja: 1 Eliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputacjęEliasz ma wspaniałą reputację
Teleport - w ramach drogi powrotnej. " O kuźwa, zmykam stąd..."

Co do jaskini... mam niewidzialność ale de facto, to myślałem raczej o obleceniu zagrożenia z góry. Wieża? Domek pustelnika? Drużyna szkolonych terrorystów których można zbombardować
Masa pająków które można podpalić.
Kapłan nic nie mówił o jaskini a tym bardziej o smoku....


"Nie masz zielonego pojęcia jak ostoja zła wygląda, ani czym właściwie jest owo zło."

No właśnie nikt nie ma, dlatego proponuje rekonesans, z góry z kilkuset metrów nic nie powinno mnie strącić, a jeśli zagrożenie będzie podziemne lub niewidoczne, no to cóż, poinformuję resztę. To zresztą tylko propozycja, jeśli więcej osób będzie chciało sprawdzić teren to prawdopodobnie ruszymy wspólnie. Jeśli nie, to Lilawander przynajmniej sprubuje to sprawdzić. Przynajmniej w ten sposób namiesza w przepowiedni. Jeśli pojedziecie prosto i zignorujecie zagrożenie, ono powróci i was zniszczy. Mój wylot będzie zaprzeczeniem zignorowania i obrania jednej drogi. ( znalazł się choć jeden sprawiedliwy ) więc de facto stworzy szansę grupie, niezależnie od tego czy elf zdoła coś zrobić przed północą czy nie. W najgorszym razie zbombarduje okolicę licząc że to coś zmieni...
 

Ostatnio edytowane przez Eliasz : 26-01-2010 o 10:50.
Eliasz jest offline