Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 13:00   #108
Ulli
Konto usunięte
 
Ulli's Avatar
 
Reputacja: 1 Ulli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputacjęUlli ma wspaniałą reputację
- Widzę, że te papiery są dla was bardzo ważne. Jak bardzo chcecie to mogę pójść i porozmawiać z rycerzem. Może da się to rozegrać bardziej pokojowo.

- Pokojowo? Jak? Rycerz to fanatyk z świętą misją, myślisz, że tak po prostu odda Ci papiery jak o nie poprosisz?


- Zgadzam się z Tupikiem. Nie sądzę żeby je oddał po dobroci, ale mogłabyś wejść żeby się rozejrzeć. Spotkała cię krzywda ze strony łowcy i możesz u rycerza złożyć skargę. W czasie rozmowy może udałoby ci się zobaczyć ilu jest ich w środku, kto oprócz nich się tam znajduje. Zawsze to jakieś dodatkowe informacje.
===============================================

U handlarza Heinz bez entuzjazmu przejrzał towar. Nie miał niczego co mogłoby go zainteresować a to co miał było drogie.

- Zdzierca, wszystko ma używane i po zawyżonych cenach...ale to się da potem wykorzystać, jak mu będziemy opychać sprzęty... Te wnyki mogłyby sie przydać, ale są drogie. Mnie na nie nie stać.


- Zgadzam się w całej rozciągłości. Mnie też na nie nie stać. Poza tym nie potrafiłbym się nimi posługiwać. Skoro jednak już tu jesteśmy to trochę się potarguję żebyśmy nie wyszli na niewychowanych.

- Handlarzu na ile wyceniasz tą pałkę i nóż?- Heinz wyciąga z plecaka pałkę zrabowaną łowcy a zza pasa nóż- i pokaż no ten sztylet...


- Czy to oby nie wy jesteście tymi poszukiwaczami o których zrobiło się tak głośno w osadzie? Pewien jestem, że to o was mówią ludzie. Ponoć szukacie grobu Arcykapłana Hieronima czyż nie?


Na słowa handlarza zareagował z podobnym zainteresowaniem jak Tupik.

- Wiesz coś o nim?
 
Ulli jest offline