Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-01-2010, 15:11   #114
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r
 
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r's Avatar
 
Reputacja: 1 c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetnyc-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest po prostu świetny
Sory, że dopiero teraz odpisuję ale wcześniej byłem niedysponowany. Po pierwsze - odnośnie wypowiedzi Kerma, forma w jakiej będziecie uzgadniać plan jest mi obojętna - interesuje mnie rezultat.

Po drugie - garść informacji na temat składziku. Rozmiary jakieś 2x4 m (nie wiem czy przy takich rozmiarach można mówić o tłoku - widziałem raz na joemonster.org filmik, na którym upchano 20 lasek do jednej budki telefonicznej ). Co do zawartości - ze znalezieniem tam oliwy, wiadra, gwoździ czy nitów Wasi bohaterowie nie będą mieć problemów. Drzwi do składzika nie wyglądają na solidne i nie da się ich zaryglować od wewnątrz.

Po trzecie - co do pomysłu z magazynkiem - Finehelm, aczkolwiek niezbyt chętnie, wyrazi jednak zgodę na jego zastosowanie.

EDIT:

Pomyliłem się. Po przemyśleniu sprawy doszedłem do wniosku, że całą walkę można zakończyć w czasie krótszym niż 20 sekund.
 
__________________
That is not dead which can eternal lie.
And with strange aeons even death may die.

Ostatnio edytowane przez c-o-n-t-r-a-c-t-o-r : 26-01-2010 o 15:48. Powód: uzupełnienie posta
c-o-n-t-r-a-c-t-o-r jest offline