Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-03-2006, 21:03   #104
Wilkor
 
Reputacja: 1 Wilkor ma wyłączoną reputację
Amber

Roderick

Wciąż ma na sobie kolczugę narzuconą na skórzany kaftan, wydaje się być nieco rozdrażniony, choć powodem tego nie jest nikt z przebywających w pokoju. Choć, może to przesada, może być i tak, że po prostu wstał dzisiaj lewą nogą.

- Ci z którymi żeśmy rozmawiali nie wiedzieli zbyt wiele, ale też - drapie się po brodzie - nie przepytywaliśmy jeszcze nikogo na poważnie. Nigdzie też nie udało się znaleźć broni Jeleniogłowego, więc póki co nie sprawdzimy twojej teorii co do tego w jaki sposób tu przybyli... ale to co mówisz brzmi sensownie jak dla mnie. Pierwszy raz słyszę o tym Darkmar ale znowu wydaje się to być trop wart sprawdzenia. Opowiesz nam mam nadzieję o tym miejscu i rodzince twego przyjaciela stamtąd dokładniej, jeśli faktycznie istnieje związek między tym miejscem a naszymi niedawnymi gośćmi, to przydałoby się to zbadać. - Odwraca głowę w stronę Baldwina - W końcu mamy trochę czasu na to, żebyś opowiedział nam co się właściwie stało i czemu zawdzięczaliśmy koniec kanonady jaką zgotował nam wróg. Mam przeczucie, że maczałeś w tym palce, skoro zostałeś z tyłu by się tym zająć - Uśmiecha się - a jeśli to prawda, to należy ci się kolejka na nasz koszt. A Więźniów się przepyta Tristanie, zaraz się tym zajmę i tak w Faren wciąż potrzeba kogoś kto trzymałby to wszystko w kupie, więc póki ktoś taki prócz nas się nie pojawi i tak przez najbliższe dni nigdzie się nie wybieramy.
 
__________________
Obława! Obława! Na Młode Wilki obława!
Wilkor jest offline