Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2010, 12:52   #25
ZBGfromWPC
 
ZBGfromWPC's Avatar
 
Reputacja: 1 ZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie cośZBGfromWPC ma w sobie coś
Kapitan, który czytał list jako ostatni z każdą linijką był bardziej rozbawiony. Na koniec zaśmiał się nawet czym wywołał pewnie lekką konsternację wśród swoich towarzyszy. Szybko jednak odłożył list i powiedział.

- Przepraszam za tą chwilę radości Szanowni Panowie,wiem że to nie chwila na takie zachowanie, treść listu jednak jest dla mnie mocno zaskakująca. Rozumiem, że ten pamiętnik to tylko wstęp do jakiejś większej... - tu przerwał zastanawiając się i patrząc ciągle na list jakby szukał tam brakującego mu słowa po czym kontynuował -... nie wiem jak to nazwać panowie. W każdym razie śmiechem napawa mnie wykradanie pamiętnika - tu spojrzał jeszcze raz na list - szanownej pani Adeli. Jak wiecie jestem prostym żołnierzem, niezbyt obytym jeśli chodzi o obcowanie z kobietami. Jako jednak, że zobowiązałem się wziąć udział w tym przedsięwzięciu i mam dług wobec naszego wspólnego przyjaciela, pomogę jak tylko mogę.

Tu przerwał popatrzył po zebranym towarzystwie, zastanawiając się jak oni zareagowali na wykradanie pamiętników. Czując, że czekają aż zakończy swą wypowiedź dodał tylko:

- Liczę, że wasza kreatywność waszmościowie przewyższy moją bo ja niestety nie jestem typem szpiega i nie mam praktyki w wykradaniu czegokolwiek. Zdecydowanie wolałbym rozwiązania siłowe, jak jednak wynika z listu na nic tu one się nie zdadzą.

Tu zakończył i spojrzał po towarzyszach z wyrazem zaciekawienia na twarzy. Zastanawiał się co powiedzą mu jego nowi przyjaciele a zwłaszcza Ragadańczyk, który według niego wiedział znacznie więcej niż do tej pory powiedział.
 
__________________
Co Cię nie zabije to Cię wzmocni.
ZBGfromWPC jest offline