Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-01-2010, 23:17   #146
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Z zasady nieoznaczoności Heisenberga wynika, że pomiar zmienia wielkość mierzoną, więc jak odpowiednio dużo razy będziemy pytać Tadeusa, czy nie ma ochoty kontynuować sesji, to w końcu się okaże, że ma?
A nie myślałeś, żeby zrobić tak, jak Tadeus proponuje i samemu kontynuować tę sesję. Przez większość czasu i tak bawiliśmy się dobrze bez pomocy MG (a moim skromnym zdaniem robiąc przeskok o 3 dni, nawet nam trochę popsuł zabawę), więc niekoniecznie się napracujesz. Ja mam złe wspomnienia związane z podejmowaniem sesji po kimś (vide: Power Rangers), a na dodatek w ogóle nie znam tego systemu, więc nie poprowadzę, ale jeśli będziesz chciał jakiejś pomocy, to służę uprzejmie.
Rafał, jesteś ogólnie fanem sf i podoba Ci się formuła tej sesji, czy wyłącznie Gasnące Słońca Cię rajcują? Bo ze swojej strony mogę zaoferować sesję w podobnym stylu (każdy dowodzi okrętem), ale kompletnie innym świecie (mniej opisanym, więc zostawiającym większe pole manewru). Tylko chciałbym wiedzieć, jakie jest zainteresowanie. Lance? Potwór? Rafał? Reszta, która to czyta?
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline