Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-01-2010, 08:58   #147
Lance
 
Lance's Avatar
 
Reputacja: 1 Lance nie jest za bardzo znany
Cytat:
Napisał Radagast
Z zasady nieoznaczoności Heisenberga wynika, że pomiar zmienia wielkość mierzoną, więc jak odpowiednio dużo razy będziemy pytać Tadeusa, czy nie ma ochoty kontynuować sesji, to w końcu się okaże, że ma?
Rzekłeś.
Ale osobiście już zaakceptowałem koniec przygody, więc pytać więcej nie będę.

Cytat:
Napisał Radagast
A nie myślałeś, żeby zrobić tak, jak Tadeus proponuje i samemu kontynuować tę sesję. Przez większość czasu i tak bawiliśmy się dobrze bez pomocy MG (...), więc niekoniecznie się napracujesz.
A do kogo do pytanie? Do mnie czy do Rafała? Ja się prowadzenia Armady z pewnością nie podejmę. Drugiego zdania nie do końca rozumiem. MG jest potrzebny chociażby do nadawania grze tempa i chociaż można było odnieść inne wrażenie, przydługie dyskusje (spory) mnie męczyły.

Cytat:
Napisał Radagast
Bo ze swojej strony mogę zaoferować sesję w podobnym stylu (każdy dowodzi okrętem), ale kompletnie innym świecie (mniej opisanym, więc zostawiającym większe pole manewru). Tylko chciałbym wiedzieć, jakie jest zainteresowanie. Lance? Potwór? Rafał? Reszta, która to czyta?
Gram już w trzech przygodach i zamierzam sam poprowadzić (Wampira). Nie mam już czasu na nic więcej.

@ Radagast dwa posty niżej:
Nowa gra wymaga większego zanagażowania niż kontynuowanie dotychczasowej. Poza tym akurat Armada była na tyle wyjątkowa, że czas zawsze by się znalazł

Pozdrawiam
 

Ostatnio edytowane przez Lance : 05-02-2010 o 08:14.
Lance jest offline