Wątek: W imię Boga
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-03-2006, 09:47   #53
Bergan
 
Bergan's Avatar
 
Reputacja: 1 Bergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłośćBergan ma wspaniałą przyszłość
Bordin

Kiedy ekipa usiądzie w jednym miejscu, staję za drzewem, ale go nie dotykam!, i patrzę czy ktoś nie idzie. Jeśli już będę uspokojony, że nie wylezie nam tu jakiś skrytobójca to siadam z resztą kompanii i poprawiam bandaż na krwawiącej nodze, mówiąć:
- Pieprzyć tego małego gnoja! - spluwam obok i zgrzytam zębami - K*rwa, Aegon, weź mię z tym pomóż, bo cholera prędzej sobie tę goleń amputuję niż opatrzę! A szkoda by tracić nogę z powodu dziurki w łydce.
Rozglądam się po innych i uśmiecham:
- No to żeśmy im pokazali! I nawet nienajgorzej wyszli! Jeden trup, jeden zaginiony, jeden ranny i jest jak trza! - zacieram łapy i sięgam do sakiewki, którą zdobyłem, przeliczając jej zawartość od razu na to, co mogę kupić za ten szmal. Narazie nic i nikt mnie nie ob-cho-dzi!.
 
__________________
- Sir, jesteśmy otoczeni!
- Tak?! To wspaniale! Teraz możemy strzelać w każdym kierunku!
Bergan jest offline