Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-01-2010, 15:23   #50
Yuriko
 
Yuriko's Avatar
 
Reputacja: 1 Yuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znanyYuriko wkrótce będzie znany
Schwytana harpia była bardzo niezadowolona. „Słabi jesteśmy a przynajmniej ja. Dałam się złapać jak jakaś kura!”.
- Mości rycerzu! Czy jak cie tam mam zwać. Co ci da walka z nami? Lubisz się znęcać nad słabszymi? A wy co? Pomóc towarzyszowi nie potraficie? Może byście mnie uwolnili?
Heike zaczęła krzyczeć. Krzyk harpii jest bardzo nieprzyjemny, nie chciała ona tym razem nikogo ogłuszyć. Chciała dzięki temu rozwalić łańcuchy, które mogły nie wytrzymać pewnej częstotliwości, szarpała się przy tym okrutnie. „Jeśli się uwolnię utoruje im drogę do rycerza. W końcu przydać się mogę również, jako taran. Jemu (rycerzowi) to z chęcią wydłubie oczy!”
 
__________________
"Dziewięciu mężczyzn na dziesięć woli kobiety z dużymi piersiami, a ten dziesiąty woli tamtych dziewięciu."
Yuriko jest offline