Wątek: Utheria RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2010, 13:53   #4
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Zerknąłem sobie na to co napisałeś i w zasadzie chciałbym poruszyć tylko jedną, ale za to priorytetową sprawę:

Po co?

Po co serwować nam po stokroć odgrzewanego kotleta? To wszystko już było tak bardzo, że słów mi brak, a nawet u ciebie ni to ciekawie, klimatycznie i sprytnie wymieszane, ani atrakcyjnie podane. Ot, DDki, w minimlanym stopniu wymiszmaszowane, co wcale nie koniczecznie wyszło na dobre. Elfy takie same, krasnoludy takie same, anime-kotołaczko-dragonballe takie same, magia taka sama. O mechanice się nie wypowiadam, bo mnie nie interesuje, ale z tego co przeleciałem oczami to TEŻ taka sama. Co prawda nie powiedziałeś prawie nic o świecie, któryżto dla mnie jest najistotniejszy, ale szczerze? Jestem wrecz przekonany, że jest równie mdły, -taki sam- i nieinteresujacy.

Jedyny pomysł który złapał moje oko to użycie jedzenia jako regeneracji życia, ale w tej formie w jakiej jest tak naprawde potencjał tego śpi niedźwiedzim snem. Była taka autorka: Beszamel, która wokól jedzenia się kręciła. Można zerknąć za pomysłami.

Możesz wrzucić więcej o świecie, jakieś wyjasnienia, jeśli naprawde uważasz, że po głębszym poznaniu twój system coś zyska... jednak, jak mówię, raczej bardzo powątpiewam, że olśnisz.

Z autorkami niestety jest ciężko... trudno ludzi zainteresować. Nawet takie, moim zdaniem, świetne projekty jak, przedstawione na tym forum, Arch-Inverted czy Triangulis nie rozwineły skrzydeł (choć moze się myle, coja tam o nich wiem). Proponuje zajżeć ci właśnie choćby do nich, żeby zobaczyć czym musi być autorka, zeby zyskać podstawowe uznanie wśród publiki.

Patrzac z jaśniejszej strony: młodyś jeszcze, ten projekt zawsze dał ci jakies doświadczenie, myślę, ze w przyszłości, w kolejnych systmach może być coraz lepiej. : )

Osobiście radziłbym ci nie brnąć dalej w ten system na powaznie, doedukował się i powoli zaczał krystalizować coś powaznego.

Pozdrowienia i nie pozwól się zdołować : )
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem