Wątek: Utheria RPG
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-01-2010, 14:33   #5
Forien
 
Reputacja: 1 Forien nie jest za bardzo znany
Dzięki Świat kiedyś i tak opiszę, choćby dlatego, że chcę. Sam system uważam za skończony i nie miałem zbytnio zamiarów go rozbudowywać. Na dobrą sprawę to mój pierwszy system i jestem z niego dumny, choć zdaję sobie sprawę, że wybitny nie jest

Cytat:
Możesz wrzucić więcej o świecie, jakieś wyjasnienia, jeśli naprawde uważasz, że po głębszym poznaniu twój system coś zyska... jednak, jak mówię, raczej bardzo powątpiewam, że olśnisz.
Świat systemu nie uratuje. Takie jest moje zdanie. To nie świat ma opisywać system, tylko system ma opisywać świat. Jeśli się to nie udało, to trudno

Cytat:
Patrzac z jaśniejszej strony: młodyś jeszcze, ten projekt zawsze dał ci jakies doświadczenie, myślę, ze w przyszłości, w kolejnych systmach może być coraz lepiej. : )
Nie ukrywam, że mam ochotę stworzyć coś jeszcze, ale na jakiś czas dam sobie spokój

No cóż. Podstawy systemu powstały jak miałem 15 lat, a więc cztery lata temu. Potem tylko poprawiałem rzeczy, dopisywałem nowe zasady. Główne założenie w sumie się nie zmieniło jak tak spojrzę z perspektywy czasu.

Dzięki za krytykę

Pozdrawiam
 
Forien jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem