Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 01-02-2010, 16:03   #7
Arango
Banned
 
Reputacja: 1 Arango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodzeArango jest na bardzo dobrej drodze
Witam wszystkich w sesji.

mam nadzieje, ze niczego nie pomyliłem, ale ostatni okres obfitował w moc zdarzeń i musiałem sprawom bardzo dalekim od LI poświęcić gros swej uwagi.

W poście proszę o opisanie swych postaci.
Oczywiście pierwszym pytaniem Hergarda do nowoprzybyłych bedzie kim sa i czego pragną...
Kolejna prośba to o uzupełnienie panelu gracza i by avatary miały po 150 pikseli szerokości, lub niewiele więcej - osobiście bardzo mnie drażni jak wystaje taka "szuflada" z kolumny postów - wiem to pewnie jakaś fobia, no ale ...

Z racji tego że na necie bywam ostatnio o porach delikatnie mówiąc dziwacznych pytania proszę kierować do komentarzy, lub próbować przynajmniej łapać na gg.

Wszystkie wiadomości jakie przesłaliście o universum wkrótce dorzucę do postu otwierającego komentarze.

Pozdrawiam
 
Arango jest offline