Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-02-2010, 20:52   #10
Mubashi
 
Mubashi's Avatar
 
Reputacja: 1 Mubashi nie jest za bardzo znany
Baczy
1. Czy wirus przenoszony jest drogą płciową, limfatyczną, czy może poprzez picie z jednej butelki lub noszenie dziurawych skarpet? [Chciałem zapytać, czy walka wręcz lub za pomocą broni białej, preferowany bejsbol, ma jakiś sens, czy trzeba zachować dystans, jak mi. w "28 ... później"]
Jak cię zombie osika, wypijesz jego krew czy coś w ten deseń to fizycznie nic ci się nie stanie, gorzej zapewne z psychiką :P Także, nie, nie ma motywu jak w 28 później. Jeśliś szalony bądź odważny, możesz spróbować stosunku z nieumarłym, w końcu co osoba to inny gust Póki co nikt nie próbował i nie wiadomo jak to jest.
2. Jak głęboko w dupie jesteśmy? [Chciałem zapytać, jaki jest stosunek ilościowy żywych do zzombiałych, jak wyglądają miasta, jak duże i jak gęsto rozsiane są skupiska ludzkie]
Ocalałych jest może kilka setek. Dużo ludzi zdążyło spierdzielić bądź nie przeżyło infekcji, jednak nieumarli mają widoczną przewagę . Miasta w większości są zdewastowane, podniszczone i zaniedbane. Żyjątka nie tworzą większych gromad, częściej dzielą się na obozowiska, często koczujących w poszukiwaniu planktonu, tfu, jedzenia, broni czy czego im brak.
3. Ale piździ, to już zima? [Chciałem zapytać, jak długo już zbuntowany kompost lata wesoło po powierzchni Naszego pięknego kraju nad Wisłą]
4-5 miesięcy. Środek lata (żeby chociaż w wyobraźni zimno nie było :P) A nasz kraj ino faktycznie piękny.
4. Jak ja niby mam go kurna zabić zszywką?! [Chciałem zapytać, jak ludzie się bronią i jak znoszą trudy wynikające z dzielenia przestrzeni mieszkalnej, jaką niewątpliwie jest Polska, z chodzącymi praprapradziadkami? (powiązane z pytaniem nr.2)]
"Każde polskie dziecko wie - nie dać się zombiemu zjeść". Odpowiedź również powiązana z drugim pytaniem. Najczęściej ludki chowają się w budynkach, po piwnicach czy różnorakich schronieniach lub też bronią się zza barykad. Do łask powraca handel wymienny, a, ekhem, społeczeństwo uczy się funkcjonować od nowa. Teraz czy byłeś przestępcą czy ciągodrutem nie ma znaczenia, póki jesteś użyteczny. Kwitnie najemnictwo (Przynieś mi coś a dostaniesz coś, oczyść teren, etcetera).I nie ma Internetu! (Jaka ja zła jestem )
5. Co robisz, ty #$%% #%^$%^?! Żeby Cię tak #$%#$% w #$%#$% #$%#$%%&!! I Twoją starą też! [Chciałem zapytać, czy zniesiesz wulgarną postać w sesji. Oczywiście, biorąc pod uwagę to, kim ta postać jest, będzie też niejedna filozoficzna wstawka (mam nadzieję), ale wulgaryzmy też będą się sypały... No ale jakby co, to mogę cenzurować.]
Mi osobiście to nie przeszkadza, nie wiem jak z przyszłymi graczami, ale nie sądzę żeby komuś to wadziło.
6. No panowie! CO TO KURNA JEST, z tym tym na głowie, CO?! [Chciałem zapytać, jakie są tutejsze zombiaki: pluszowe, głodne i miziaste, a może głupie, głodne i wolne, a może szybkie, głodne i głupie, a może szybkie, głodne i sprytne, a może szybsze, głodniejsze i sprytniejsze od przeciętnego człowieka, a może są okaleczone, rozczłonkowane, zgniłe, bez jednego oka i ręki, szczerbate i z perukami.]
Pluszowy zarażony (Mamo, kup!) Kły i pazury. Są niemal ślepi, za to mają świetny węch, porównywalny do psiego. Ich mięśnie są wzmocnione. Niektóre zombie są inteligentne, zachowują rozum... Jednak większość z nich szaleje z bólu i głodu... Poszukują świeżego mięsa, nie pogardzą padliną. Słabe oznaki rozkładu.
7. No i co, kurna Misiek, bierzesz mnie, czy mam Ci #@$%&#$ ?? [Chciałem zapytać, czy już zostałem odrzucony za same pytania, czy mogę pisać CV]
*podaje rękę* Całuj, a potem pisać!


Lhainann
Dostałam kapeczkę.
 
__________________
Wuargh! Wuargh!
Mubashi jest offline