Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2010, 09:32   #32
Vist
 
Vist's Avatar
 
Reputacja: 1 Vist ma wyłączoną reputację
Po pierwsze SPOKOJNIEJ proszę. Podobają mi się trudne początki bo nadaje to realizmu a ten lubie. Mam nadzieje że nie zagalopujecie sie za daleko w wzajemnej nieufności i nie przełożycie tego na poziom inny niż relacji postac postac, bo co by nie mówic docelowo spędzicie trochę czasu uwikłani w wzajemne zależności tak więc mam nadzieje że równie ochoczo będziecie dążyc do budowania zaufania co do jego podważania obecnie
Co do one worma zachowałem się odrobinkę pochopnie i dopiero gdy przejrzałem jego profil zauważyłem że ostatni jego post jest czasowo równoległy z tym pisanym u nas. Co do oddania postaci to rozważałem taką opcję bo ma dość ciekawą historię którą wplotłem w fabułę ( tak jak i wasze ) I chęć utrzymania jej przy życiu była raczej aktem uznania dla twórcy. Co innego jednak tak długie milczenie. Żyjemy w 21 wieku i każdy komu by zależało na dostępie do netu na 5 min (info dlaczego mnie niema) raczej może tego dokonać. Wypada tylko mieć nadzieje że to nie poważniejsze sprawy niż awaria komputera go zatrzymują. Niezależnie od tego zielarz na autopilocie przez chwilkę polata a co potem zobaczymy.
 
Vist jest offline