Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 04-02-2010, 19:54   #149
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Wyczuwam pewną niekonsekwencję, Lance. Jeśli nie masz czasu na kolejną przygodę, to po co męczyłeś Tadeusa?
Oczywiście MG jest potrzebny, ale zauważ, że w tej sesji mieliśmy sporą swobodę kreowania świata, więc jego udział nie jest aż tak widoczny. Plus nie ma aż tyle pracy co w normalnej sesji. Przynajmniej takie jest moje zdanie, choć być może nie doceniam wysiłku jaki włożył w tę sesję Tadeus.
Rafał, gdybym ja coś takiego miał prowadzić, to byłby to świat znanej i lubianej (przynajmniej przez niektórych) gry planszowej Twilight Imperium 3. ed. Ale nie bardzo widzę zainteresowanie na razie, a planowałem też inną sesję (bardziej typową), więc nie wiem, czy nie od niej zacznę. Chyba, że mnie przekonasz
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline