Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-02-2010, 10:30   #12
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Gdy tylko zjadłem zacząłem dokładniej przyglądać się bywalcom. Od razu zwróciłem uwagę na krasnoluda. Nigdy wcześniej nie widziałem przedstawicieli tej rasy. Ale obserwując go przez minute stwierdziłem ,że niewiele straciłem.

Była również duża zakapturzona postać przy oknie ale nie mogłem go dostrzec ,najwyraźniej lata w zakonie pośrodku pustyni na której słońce ciągle raźiło w oczy zrobiło swoje. Moją uwagę na dłużej przyciągnął osobnik z zielonymi włosami ,ciekawe czy ktoś go za coś ukarał takim wyglądem.

Najbardziej jednak zaciekawił mnie muskularny mężczyzna ,który odebrał list od... kota. Najwyraźniej nie był zadowolony wiadomością którą otrzymał. Uderzył w stół tak mocno ,że aż podskoczyłem. W zasadzie nie wyglądał jakoś groźnie ale i tak było w nim coś... zastanawiałem się kim może być.

Moje rozmyślenia przerwała grupa żołnierzy która wbiła do karczmy.

Nagle zostałem rekrutem niejakiego Sułtana Zefiru. Zaprawdę ,ja- paladyn w jednej chwili zostałem żołnierzem władcy o ,którym wcześniej nigdy nie słyszałem. ,,Tak to była moja szansa. Dzięki Ci Heironeous'ie za tą okazję ,nie zawiodę cię".. Podążyłem za żołnierzami i nie mogłem się doczekać rozwinięcia tej całej sytuacji. Chciałbym poznać jednak tego któremu teraz będe służył.
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 05-02-2010 o 10:37.
Fearqin jest offline