Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2010, 15:09   #43
Libertine
 
Libertine's Avatar
 
Reputacja: 1 Libertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodze
Cóż, sądziłem, że klimat można ocenić jak sesja się rozpocznie, bo na razie było tylko wprowadzenie. Nie wiadomo z czym i dlaczego będziemy mieli do czynienia i z tego powodu nie powinieneś wydawać takich osądów. W jednym zdaniu - książki nie ocenia się po okładce.

Szkoda, że chociaż na początku nie podciągnąłeś tego pod obowiązkowość. W końcu się na coś deklarowałeś. Takie działania prowadzą do rozpadnięcia się sesji. We wszystkich przygodach, w których do tej pory brałem udział po odejściu pierwszej osoby, odchodziła druga, reszta się rozleniwiała i w końcu wszystko diabli brali.

Mam nadzieję, że Faurinowi tą sesje uda się tak rozkręcić, żebyś żałował .
 
Libertine jest offline