Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 06-02-2010, 18:06   #44
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
Dziękuję Dziękuję Ci Famirze za kilka rzeczy. Po pierwsze za zrobienie Karty Postaci, która była na niesamowitym poziomie. Sposób w jakim ją zrobiłeś był, i jest, innowacyjny i pociągający. Po drugie za szczerość. Na prawdę najgorszą zmorą jest, gdy Gracz odchodzi bez słowa. Dziękuję, że byłeś na tyle fair, że poinformowałeś mnie o tym Szkoda, że nie dane mi było przeczytać ani jednego Twojego wpisu w tej sesji. Pamiętaj, że jeżeli kiedykolwiek będziesz chciał wrócić do tej sesji, bądź zawitać w jakiejkolwiek innej przygodzie mego autorstwa, będziesz mile przywitany Trzymaj się serdecznie

@Libertine
Cóż... mam taką nadzieję, że Nam się uda dojść do takiego stopnia, by Famir żałował

Post ukaże się w okolicach godziny 22, i jeszcze raz przepraszam za opóźnienia.

edit.
Wybaczcie za jakość posta, który do najlepszych nie należy, ale coś ostatnio do kupy się zebrać nie mogę... Za tydzień się poprawię
Tymczasem powitajmy nowego człeka w naszej drużynie Falleth, mam nadzieję, że miło będzie nam razem tworzyć coś wspólnego

1.Tura do piątku, godziny 15.00

edit2.
2.Zostało trzech ludków do zabicia Od Was zależy kto to zrobi. Zasada kto pierwszy ten lepszy może tutaj wejść w grę Tylko niech jeden nie wyrzyna wszystkich trzech.
3.Jeżeli chcecie opisać coś, co się działo przed południem(np. wypad na miasto po coś) to napiszcie to przed gwiazdkami(***). Możecie sterować BNami jak chcecie wtedy
 
__________________
Nobody know who I realy am...

Ostatnio edytowane przez Faurin : 07-02-2010 o 00:23.
Faurin jest offline