Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2010, 10:09   #46
Libertine
 
Libertine's Avatar
 
Reputacja: 1 Libertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodze
Już śpieszę z wyjaśnieniem.

Otóż, taka wstawka pozwala poznać się graczom, tak aby byli w stanie mniej więcej opisać zachowanie drugiego (jeśli teraz zrobiłem to kompletnie źle, to następnym razem po przeczytaniu tego co napiszecie będę już mniej więcej wiedział co i jak). Ja przynajmniej tak Was odebrałem, ale ten opis istnieje tylko w oczach Ashaada. Daję to Wam możliwość wyjaśnienia swoich motywów, przyczyn, rozbudowuję Wasze posty, a może nawet sprawia, że się w ogóle pojawią. Cóż, w ostatniej turze na początek Faurina odpowiedziały zaledwie dwie osoby. Jeśli każdy doda coś malutkiego o innej osobie, coś co wciąż daje ogromne możliwości kreacji to może to wszystko się jakoś ruszy.

Taki system świetnie działał w sesji GTA, w której brałem udział. Jeśli komuś takie zachowanie właśnie nie pasuje, jak Tobie Tyaestyra to ma dodatkowy temat do pisania. Uważam, że z Twoją wyobraźnią nie będzie problemem znalezienie odpowiedniej przyczyny dla tak luźnego opisu.

Jeśli mimo wszystko ktoś bardzo nie chce, aby tego typu wstawki miały miejsce to proszę tutaj napisać. Poprawię dany fragment. Jednak sądzę, że powinniśmy spróbować, bo według mnie taki system znacząco poprawia jakość interakcji między graczami.

@Tyaestyra
Nie opisałem Waszych dokładnych zachowań, zresztą mogły być zupełnie odrębne. W końcu Ashaad zauważył Was z dużej odległości.
 

Ostatnio edytowane przez Libertine : 07-02-2010 o 10:15.
Libertine jest offline