Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2010, 15:13   #48
Faurin
 
Faurin's Avatar
 
Reputacja: 1 Faurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znanyFaurin nie jest za bardzo znany
Ja mam coś, co może zaradzić tej sytuacji Albo, jak Libertine wspomniał, ustosunkować się do tego całkowicie inaczej. Wszak Qunari to nie elf i jego cechą nie jest dalekosiężny wzrok. Albo zrobić coś innego Co- nie wiem. Raz miałem taki przypadek:

Elf z elfką się całował. Potem MG wchodził z nową turą i teleportował nas do miejsca startu, a jeden z innych Graczy odniósł się do tego tak, jakby oni nawet w chwilę po teleportacji stali wplecieni w siebie. Zaś owa elfka, której sytuacja dotyczyła, pisała, że po pocałunku poszła jeszcze gdzieś i dopiero potem był teleport. A ten elf(ja- wiem, pogmatwane to) nie wiedział co zrobić, bo z jednej strony to, z drugiej tamto. Wybrałem jedną drogę, a osoba, która przedstawiła drugą nie obraziła się. Ba, nawet o tym nie wspomniała Po prostu są to tak małe incydenty, że nawet nie wchodzą zbytnio na postrzeganie Waszych postaci przez innych. Tym bardziej tak wyrazistej postaci jak Wilczyca, czy Wilk

Rozwiążcie to po swojemu, bo mi to żadnej różnicy nie robi. Co innego gdyby ktoś nakazał by Wam robić tak, a nie inaczej, ale Wy możecie zrobić z tym co chcecie. Jeżeli Wam się to nie podoba to zostawcie tę sprawę, a Ashaad będzie musiał uznać, że omamy jakieś miał
 
__________________
Nobody know who I realy am...

Ostatnio edytowane przez Faurin : 07-02-2010 o 15:15.
Faurin jest offline