Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2010, 19:10   #19
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
Hmm. Wszystko działo się dosyć szybko. Oficer starał się pozbyć nas jak najszybciej ,mam nadzieje ,że nie będziemy traktowani jako mięso armatnie.

Wybrałem sobie pierwszą lepszą prycze ,ekwipunek włożyłem do kufra i usiadłem na łóżku przyglądając się tym razem dokładniej moim ,hmm... towarzyszom?Coś jednak przyciągało moją uwagę,a dokładniej... kot. Zaprawdę coś w nim było. Coś co mi się nie podobało. Nie mogłem jednak być pewien co to jest dokładnie. Myślałem żeby zapytać właściciela ów kocura ,ale moje relacje z żywymi istotami były raczej...ciężkie. Nie wiem czemu ale przez chwile coś mi mówiło bym porozmawiał z...kotem. Nieee ,chyba mi odbija. Słońce pustyni na której spędziłem pięć długich lat zrobiło swoje już dawno temu. Przestałem się nad tym zastanawiać i ułożyłem się na pryczy. Nie spałem już dłuższy czas. Ale patrząc na niektórych z moich nowych nowych towarzyszy zastanawiałem się czy bezpiecznie jest tracić czujność choć troszkę na choćby jedną chwilę. Jako paladyn powinienem mieć wiarę w ludzi ,ale z drugiej strony nie jestem głupcem. Prawda?
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 08-02-2010 o 14:14.
Fearqin jest offline