Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 07-02-2010, 22:26   #21
Jumper
 
Jumper's Avatar
 
Reputacja: 1 Jumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znany
"Ech... czy on musi tak strasznie krzyczeć. W końcu każdy go usłyszy... No nic w końcu to dowódca, ale już widzę, że ta moja mała przygoda nie będzie należała do łatwych."
Pomyślałem wsłuchując się w to co mówi do nas oficer... Nagle przed naszym obliczem pojawiło się kilku wykwalifikowanych żołnierzy.
"Hmm... ciekawe jak wysoko są postawieni... Ten Gotfryd wygląda bardzo okazale. Cieszy mnie, że będę miał do czynienia z kimś tak silnym, a przynajmniej na to wskazuje budowa jego ciała."

***

"W końcu jakieś posłanie, bo już padam z nóg. To piwo, które wypiłem wcześniej jakoś mnie zamuliło, jednak nie jestem zbyt dobry w piciu i lepiej będę unikać napojów alkoholowych."
W końcu podszedłem do jednego z wolno stojących jeszcze łóżek i zacząłem przygotowywać sobie posłanie, przyglądając się co jakiś czas, wszystkim zgromadzonym w pomieszczeniu.
Zdjąłem wszystkie zbędne szmaty z mego ciała i wrzuciłem do kufra, jednak miecz, jak to zwykle przed spoczynkiem, położyłem pod poduszką. Od nocy w którą o mały włos nie zginąłem, wolę być przygotowany na każdą możliwość.
"Mam nadzieję, że tym osobą można zaufać. W końcu jak narazie niczego o nich nie wiem, a wuj jest zdolny do wszystkiego... No nic, nie będę się wychylał jako pierwszy i pozostanę incognito."
Jak postanowiłem, tak też zrobiłem po czym jako jeden z pierwszych położyłem się do swej pryczy, która była zbawieniem dla mego obolałego i wykończonego ciała. Praktycznie od razu moje powieki opadły, jednak nie zamierzałem zasnąć. Wsłuchiwałem się uważnie w otaczające mnie odgłosy i trzymałem jedną dłoń zaciśniętą na rękojeści miecza, która znajdowała się pod poduszką.
"Może powiedzą coś ciekawego, ale niech myślą że śpię".
 
Jumper jest offline