Wątek: Kwiatki z sesji
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-03-2006, 16:53   #33
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
hasło mg przy opisie wędrówki:
'Las gęstnieje,gęstnieje <efektowna pauza> aż poczyna rzednąć'

Jarred jaki był wtedy naszym mg próbował użyć skrótu myślowego jaki niestety spotkał się z brakiem zrozumienia wśród graczy.

Sesja w AVP która z jednej rozciągnęła się w 5 sesji po 13 godzin ...--''
Konkretnych wypowiedzi nie pamiętam,bo nie one były zabawne tylko całość kontekstu,ale to co rządziło,to mania minowania szybów wentylacyjnych, to zanim nacieliśmy sie na pierwszego w życiu naszych postaci ( mashin guner,scout,medyk,naukowiec)(no prócz naukowca,ale [ciach!] siedzial cicho) > Xenomorfa, bo zadaniem naszych dzielnych marines było odbicie bazy naukowej zajętej przez Chinoli,a oni jak wiadomo wcisną się wszędzie.

Następny motyw to było bieganie z stalowymi drzwiami jakie okazały się prócz oczywistej ochrony przed flamerami bronią ostateczną w walce z japońskim syntem<nie dali mi potem cholera tej broni co ów synt używał...Browning M2hb...snifff>

Oraz motyw zdobywania następnego piętra przez wysadzanie części sufitu...no i bohaterski abordaż przez kibel na owo piętro.

No i kombinowanie jak załatwić aliena za pomocą smart guna tak coby za bardzo kwasem nie chlapał....

b]Przeczytaj Regulamin![/b] Następnym razem poleci warn.
-M-


powyższy mój post jest żywym cytatem z innego forum, na którym regulamin jest wręcz identyczny do tutejszego...tak sie zastanawiam czy to nie jest przypadkiem zwykła czepliwość i jak szybko za taką obrazobórczą i bałwochwalczą wypowiedź dostane bana....


ps. zostałam zobligowana do zmienienia tego posta ze względu na literówki, wiec z uwagi na wypowiedz moda jaka mi to uniemożliwiała ujełam ją w kolorek.
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem