Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 12-02-2010, 23:35   #1
Libertine
 
Libertine's Avatar
 
Reputacja: 1 Libertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodzeLibertine jest na bardzo dobrej drodze
(komentarze) [Storytelling] Geronimo 18+

Komentarze do naszej sesji, jeśli macie jakieś pytania, sugestie, skargi możecie śmiało pisać .

Także zaczęliśmy z kopyta, tak jak lubię ;], a to dopiero wstęp. Mam nadzieję, że nikt nie czuję się urażony w końcu ostrzegałem ;>.

Na odpowiedzi czekam do powiedzmy 18-19 lutego, jeśli pojawią się wcześniej to i ja odpiszę wcześniej. Co do dialogów...hmm, chcecie doc, czy wolicie to rozgrywać przez gg?

Jeszcze jedno, wrzućcie tutaj krótki opisik swoich postaci i dłuższy podczas pierwszego postu. Początek wymaga dużo interakcji i mam nadzieję, że dobrze Wam to wyjdzie ;]. Powodzenia.

Link do sesji:

http://lastinn.info/sesje-rpg-postap...tml#post244022

Limit avatara w szerokości - 300pixeli.

Edit. Możecie mieć wrażenie, że nieco spłyciłem Wasze postaci, jednak jest to swego rodzaju "zemsta" za brak porządnych historii. Nie miałem na czym bazować .
 

Ostatnio edytowane przez Libertine : 13-02-2010 o 08:53.
Libertine jest offline