Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2010, 12:11   #485
falkon
 
falkon's Avatar
 
Reputacja: 1 falkon nie jest za bardzo znanyfalkon nie jest za bardzo znanyfalkon nie jest za bardzo znanyfalkon nie jest za bardzo znany
Sekal ja tylko chcialem ci odpowiedziec na czesc twojej wypowiedzi:
"...może dokładniej sprawdzą jej założenia"

Skakales kiedys z chuśtawki na ziemie? Zapewno tak więc wiesz na czym polega skakanie, które skutkuje czasowym nie dotykaniem podłoża.
A skakałes kiedys ze spadochronu? zasada taka sama, ale jakos nie każdy okazuje sie że da rade.

Pisze o tym ponieważ tym który próbował tu grać byłem JA, i od samego poczatku mówiłem Eleanor że moge nie dać rady. Jako jedyna tutaj uważała że sie nadaje (była poprostu miła).
Ale nie oznacza że nie miałem prawa próbować. Poprostu okazało się że taka forma sesji nie jest dla mnie.
Ja chciałem szczególnie podziękować Obce i Brogowi bo dzieki tym miesiącą gry poznałem dwójkę (Eleanor znałem wcześniej) kapitalnych ludzi.

Eliotowi chciałem tylko napisać, że mimo nie przepadałem za jego postacia i chyba osobą jaka wykreował w tej sesji - pełen szacunek za umiejętność pisania takich długich i złożonych postów (które tak naprawde czytałem tylko częściowo).

Sam scenariusz przygody uważam za BARDZO ciekawy. Napewno wykorzystam jego część w moich sesjach. (Eleanor mi pozwoliła )
 
__________________
play whit the best, die like a rest :)
falkon jest offline