Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-02-2010, 19:05   #6
Radagast
 
Radagast's Avatar
 
Reputacja: 1 Radagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnieRadagast jest jak niezastąpione światło przewodnie
Jack Mayers aka. "Jackie"
lat 20
żołnierz zwiadowca

Historia:
Cytat:
Czy dam sobie radę? No ba. Chłopie, urodziłem się w Nowym Jorku, a to już o czymś świadczy. Szczególnie, że w tłocznym mieście przeżycie tych wszystkich atrakcji, jakie nam fundowała przyroda i sąsiedzi (lub ufaki jak niektórzy twierdzą) nie było łatwe.
Tam była regularna walka o przeżycie. Jak widzisz ja żyję. Czy umiem strzelać? Nie. Chłopie, miałem coś koło 10 lat jak się wziąłem za strzelectwo. Wtedy jeszcze było względnie spokojnie. Moich rodziców było stać, żeby
mnie wysłać do porządnej szkoły, a tam dbali o talenty. Wysłali mnie na trochę turniejów, kilka nawet wygrałem. Ze dwa lata temu wujek mi załatwił udział w treningu SWAT'u. Niektórzy twierdzili, że w strzale snajperskim przewyższam sporo z ich oficerów. No ale za młody byłem, żeby mnie przyjęli.
Dziewczynę? Miałem. Ale jak schodziłem do schronu nie udało mi się jej znaleźć. Niestety. Podejrzewam, że nie żyje, ale nie tracę nadziei.
Co byś jeszcze chciał o mnie wiedzieć? Samochód umiem prowadzić. Pływać, może nie najlepiej, ale umiem. Wspinaczką też się trochę zajmowałem. Wyłącznie amatorsko. W szkole? Z fizyki i z matmy byłem niezły, z reszty gorzej, ale jakoś szło. No i w-f lubiłem, się ma rozumieć.
Mówię Ci przecież, że dam sobie radę. Znajdziemy Ci tę Strefę 51, czy cokolwiek trzeba.
Atrybuty:
-Zwinność: dobrze
-Szybkość: dobrze
-Percepcja: dobrze

Perki:
- Doświadczony strzelec

Umiejętności
- Broń snajperska: Zajebiście
- Pistolety: dobrze
- Sprint: dobrze
- Skradanie się: dobrze
- Saper: dobrze
- Rzucanie: dobrze
- Komputery: dobrze
- Broń ciężka: beznadziejnie
- Shotgun'y: beznadziejnie

Ekwipunek podręczny/używany:
-Glock18 15/15
-Dragunow 10/10 z lunetą i podstawką
-9mm (15)x1
-7,62mm (10)x2
-Granat obronny x1
-Granat dymny x1
-Bagnet x1
-PainKiller x1
-Mundur polowy

Ekwipunek w plecaku:
-Stimpack x1
-WD Tabs x4
-"Bioxoted"(tabletki x1)
-"UZA Antidutum"(zastrzyki x1)
-"Go Power!"(tabletki x2)
-"Delirium"(tabletki x1)
-Racja żywnościowa 2
-Krótkofalówka +bat.
-Noktowizor x1
-Lornetka x1
-Manierka (1l) 0
-Manierka (1l) 0.5
-tłumik x1
-7,62mm (luzem) x10

Awatar się jeszcze szuka.
Pytanie: czy mogę nosić zdobyczny mundur S.W.A.T.u? Bez kamizelki oczywiście.
 
__________________
Within the spreading darkness we exchanged vows of revolution.
Because I must not allow anyone to stand in my way.
-DN
Dyżurny Purysta Językowy
Radagast jest offline