Wątek: Graczki w rpg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2010, 13:25   #12
Redone
Patronaty i PR
 
Redone's Avatar
 
Reputacja: 1 Redone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputacjęRedone ma wspaniałą reputację
Napisałam kiedyś artykuł "RPG - a co to za zespół?", ale choć temat na lastinn jest to nie idzie przejść do tego artykułu, szkoda Opisywał on właśnie jak to jest z tymi kobietami. Większość nie interesuje się takimi rzeczami, bo skąd niby mają o nich wiedzieć? Ciężko zainteresować się RPG tak ot, ktoś musi Cie do tego wprowadzić.

Jeśli kobieta była wprowadzana w rpg od młodych lat będzie świetną graczka, nie różniącą się bardzo od mężczyzn. Jeśli jest stosunkowo nowa, będzie właśnie chciała romantycznych opowieści i możliwości przekazania swojego "ja".

To prawda też, że wiele kobiet jest świetne jeśli chodzi o rozwiązywanie zagadek, sama tez czasem jakąś rozwiążę Jeśli chodzi o rozwiązanie intrygi, z tym niestety mam problem, ciężko mi natrafić na jakiś trop którym mogę podążyć, jestem jak zagubione dziecko we mgle. W mojej grupie ostatnio gramy w Wampira, mamy świetnego MG, urodzony aktor. Koledzy bez problemu podążają za jego tokiem myślenia, ale ja, choć nie raz mnie naprowadza, mam problemy Na szczęście nie wywalili mnie za to z grupy, pewnie dlatego że mam czasem bardzo dobre pomysły

I myślę, że to główna różnica, kobiety o wiele częściej wpadają na błyskotliwe rozwiązania, faceci to wszystko by tak siłą, o
 
__________________
Courage doesn't always roar. Sometimes courage is the quiet voice at the end of the day saying, "I will try again tomorrow.” - Mary Anne Radmacher
Redone jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem