Wątek: Graczki w rpg
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2010, 13:42   #13
Heos
 
Heos's Avatar
 
Reputacja: 1 Heos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputacjęHeos ma wspaniałą reputację
Cytat:
Jeśli kobieta była wprowadzana w rpg od młodych lat będzie świetną graczka, nie różniącą się bardzo od mężczyzn. Jeśli jest stosunkowo nowa, będzie właśnie chciała romantycznych opowieści i możliwości przekazania swojego "ja".
Nie zgodzę się z tym aby doświadczenie w RPG przekładało się w taki sposób na preferencje. Znam doświadczonych graczy, którzy do dzisiaj wolą sesje mniej heroic a bardziej "twórcze". Tak samo z kobietami, doświadczenie nie musi się przekładać na gusta, przynajmniej nie w takim stopniu aby to była zasada.
Cytat:
Napisałam kiedyś artykuł "RPG - a co to za zespół?", ale choć temat na lastinn jest to nie idzie przejść do tego artykułu, szkoda Opisywał on właśnie jak to jest z tymi kobietami. Większość nie interesuje się takimi rzeczami, bo skąd niby mają o nich wiedzieć? Ciężko zainteresować się RPG tak ot, ktoś musi Cie do tego wprowadzić.
Ja się zainteresowałem tak o po prostu. Nikt mnie nie wprowadzał, sam szukałem materiałów i możliwości rozwoju w tym kierunku
 
__________________
"Śmiejecie się ze mnie, ponieważ jestem inny, a ja śmieję się z was, ponieważ wszyscy jesteście tacy sami."
Jonathan Davis
Heos jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem