Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2010, 16:24   #41
Highlander
 
Highlander's Avatar
 
Reputacja: 1 Highlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputacjęHighlander ma wspaniałą reputację
Przykro mi moi drodzy, ale niniejszym rezygnuję. Rezygnuję z dalszego czekania na Godota, bo patrząc na to wszystko z obecnej perspektywy wydaje mi się, że było go więcej niż sesji właściwej.

Rozumiem, że MG może mieć bardzo dużo na głowie. Każdy z nas w końcu ma jakieś życie osobiste. Nagły i niespodziewany natłok pracy, domowych obowiązków. Nieznośne dziecko, chorą żonę, zdychającego psa, czy buntowniczego chomika. Łączę się w cierpieniu, naprawdę. Inna sprawa, że jeśli posiada się tak niestabilny i chaotyczny grafik... jaki jest właściwie sens zakładania sesji, w dodatku jako osoba prowadząca? Nie oszukujmy się, bycie MG to swojego rodzaju obowiązek. Podobnie jak te które wymagają naszej uwagi w prawdziwym życiu, może zostać zaniedbany.

Druga rzecz to oczywiście brak poszanowania czasu innych. Dwa tygodnie temu nasz dzielny one_worm "grał w KoTOR'a" i zarzekał się, że da swojego posta pod wieczór. Dzień później zaginął w szalejącej śnieżycy i urwał wszelki kontakt przez komunikator. Co samo w sobie jest niezwykle zabawne, ponieważ zauważyłem, że zmienia opis trzy razy na tydzień i przynajmniej dwa razy był dostępny. Nie zechciał oczywiście odpowiedzieć na moje (niezwykle liczne) zapytania, ale przypisuję to jakiejś subtelnej formie nieśmiałości. Innymi słowy, proszę o trochę przyzwoitości. Jeśli komuś nie chce się prowadzić, niech zasygnalizuje to graczom, którzy czekają jak na ścięcie. Jeżeli owy *ktoś* niespodziewanie wyjechał z kraju aby pokonać zdradzieckich Illuminati którzy uprowadzili mu całą rodzinę, też przydałaby się o tym jakaś informacja. No chyba, że wpisanie kilkunastu znaków w pole tekstowe celem zawiadomienia jest czynnością znacznie bardziej skomplikowaną niż stylowe zmienianie opisów na gadu-gadu.

Dziękuję za grę.
Żegnam.
 
__________________
Beware he who would deny you access to information, for in his heart he dreams himself your master.
- Commisioner Pravin Lal, Alpha Centauri
Highlander jest offline