Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-02-2010, 21:44   #2
BrodaPL
 
BrodaPL's Avatar
 
Reputacja: 1 BrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodzeBrodaPL jest na bardzo dobrej drodze
W Howardzie nie ma ani krztyny poszanowania dla świętej techniki starożytnych, czemu dał dzisiaj dowód waląc w błyszczącą limuzynę klasy A! To przecież przedwojenny artefakt stworzony przez starożytnych inżynierów! Czy ten tępak tego nie dostrzega? Całe szczęście Peter jest bardziej opanowany i zrównoważony. Chociaż odnoszę wrażenie, że on czasem ma mnie za wariata. Technoniusie, na MegaHertza! Dlaczego ci wszyscy ludzie są tacy ślepi i zarozumiali?
W ogóle, denerwuje mnie ten cały Howard. Zawsze mnie denerwował. Zero poszanowania dla jakichkolwiek świętości. Po prostu zero zasad moralnych. Może uda mi się zasiać ziarenko mądrości Technoniusa w jego bluźnierczym sercu. Eh... Tak w ogóle to ciekawe ilu braci uda mi się nawrócić na jedyną prawdziwą wiarę Technoramu. Cholera! Pieprzony Howard! Jedynego normalnego człowieka jakiego spotkaliśmy na naszej drodze bestialsko okradł i za nic miał sobie moje protesty. A już byłem tak blisko, żeby przekonać tą zbłądzoną duszę do naszej technicznej wspólnoty. I zero, ale to ZERO poszanowania dla świętych niezbadanych dziwów świata. A można z nich się przecież tyle nauczyć! Czy On tego niedostrzega? Samo strzelanie do tych wspaniałych drzew
świecących prawdziwą zielenią apokalipsy. Aż czuć było od nich nieskalaną moc gamma... Te drzewa były całkowicie fascynujące! Jak można tak zwyczajnie bezcześcić... Ach nieważne! Będę musiał coś z tym zrobić. Bo tak dalej być nie może!
 

Ostatnio edytowane przez BrodaPL : 14-02-2010 o 21:48.
BrodaPL jest offline