Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 15-02-2010, 19:02   #201
Howgh
 
Howgh's Avatar
 
Reputacja: 1 Howgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetnyHowgh jest po prostu świetny
Ta, a ja czegoś tutaj nie chwytam.

Gdzie są niby wszystkie owoce które leżały tam w NADMIARZE dla Nas przygotowane? Wyparowały, czy jak?

Rozumiem też, że na hasło "Potrzebne nam nasiona na drewno!", to pierwszą myslą Feniksa i Aniołeczki jest w w stylu "Ahh, jadłem owoce. No dobra, to teraz wypne 4 litery i mam nadzieje, że z blackhola wypadną mi cudowne nasionka gruszki!", taa?

Bo wcale logiczniejsze nie jest podniesienie z ziemii owoców, (które wyparowały?) bądź chociażby poszukanie resztek po jaskini.

I reszta team'u, oczywiscie ma się przyglądać z żywym zainteresowaniem i mówiąc wprost, grzebać w ich gównach, by po znalezieniu 'prezentu od natury' szybko je zasadzić i dzieki mocy stworzyć kawałek drewna, ktory jest (niewiadomo czemu) potrzebny do życia młodemu.

Boski schemat.

____

"Rzecz" mojej postaci.

Dojrzałe:
~Jedna z form zjadaną ziemię, może przerobić na proszek mający własciwości wspomagające regenerację.~


Jest to PROSZEK, tworzony na bazie ZIEMII, ale jednak proszek. Nie ziemia.


Z innych 'rzeczy' mam jeszcze fosforyzujący śluz. Nic innego moja postac nie zrobi, ponieważ jakiekolwiek moce pt 'rozmowa z robakami', 'forma dżdżownicy' są zablokowane.


Pozdrawiam.
 
__________________
Nigdy nie przestanę podkreślac pewnego drobnego, instotnego faktu, którego tak nie chcą uznać Ci przesądni ludzie - mianowicie, że myśl przychodzi z własnej, nie mojej woli...

Ostatnio edytowane przez Howgh : 15-02-2010 o 19:04.
Howgh jest offline