Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-02-2010, 09:31   #205
Eileen
 
Reputacja: 1 Eileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputacjęEileen ma wspaniałą reputację
@up
U zwierząt roślinożernych odchody są nawozem, ale w małym stężeniu. Inaczej sadziłabym moje pomidorki wprost do krowich... no dość oftopu. Zdecydowanie nasionka trzeba wyjąć i wsadzić w normalną glebę, którą trzeba będzie odmrozić/spulchnić (taa, uruchamiamy pazurki) potem ładnie podlać wodą i dorzucić wszystko co przyśpiesza wzrost... Ale o tym już mówiłam. Ogólnie pełna współpraca.

[niedlaMG]
I teraz pytanie, którą opcję podejmujemy:
a) tańczymy jak nam kabasz zagra: zdobywamy fekalia, z nich nasionka i robimy drzewko... Ciekawe jaki owoc nam wyrośnie XD

b) próbujemy naszego szczęścia i może wyjdzie jak w zadaniu o więźniach i satrapie (może uda się znaleźć jakąś strategię dające większe prawdopodobieństwo trafienia?). Ja polecam silić się na opisowość i przewąchać każdą grudkę ziemi... No bo np. nasiona jabłek mają zwyczaj wypadać po rozbiciu nieopatrznie gniazda. I jeśli nie to
- wracamy do podpunktu a
- (podpunkt c?) imitujemy drewno. Tutaj Spei może zrobić włóknistą plecionkę z czerwonych i własnych (zielonych) włosów anielskich. Zostaje wpakować w to trochę wody i proszków, jakoś wiązać razem (podmrozić/podgrzać)?
W ramach tego ostatniego wariantu można jeszcze wymyślić coś ciekawego.

Proszę, aby każdy, albo najmniej większość wyraziła swoje zdanie w postaci:
a) albo b) i a) albo b) i c) albo samo c).

Przez wybór opcji b rozumiem, że te osoby podejmują się szukania ziaren wśród resztek żywności/na ziemi w grocie.
[/niedlaMG]

@edit
I zdecydowanie polecam, żeby Kruk wycisnął z Unifika wszystko co ten wie o rasie naszego maleństwa!

@edit 2

Jakby ktoś nie był pewien:
Ja: b) i c)
 
__________________
Zapomniane słowa, bo nie zapisane wierszem...

Ostatnio edytowane przez Eileen : 16-02-2010 o 10:34.
Eileen jest offline