Wątek: Demony
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 31-03-2006, 20:32   #6
Pikazzo
 
Reputacja: 1 Pikazzo ma wyłączoną reputację
Demony... Oczywiście nie są to bestyje które spotyka się na każdym kroku... Moim graczom jeszcze nie udało się zobaczyć nawet jakiegoś pomniejszego demona, może dlatego że za rzadko gramy ale co tam

Co do zostawania demonem... Kiedyś w jakiś nieoficjalnych dodatkowych profesjach do 1 edycji znalazłem coś (bodaj jakiegoś mrocznego mnicha czy coś takiego) co po śmierci miało stawać się demonem. Jak dla mnie demonem można by się stać jeśli udowodni się swojemu bogu oddania, będzie się mu wiernym itp... Chociaż łatwiejsza pewnie będzie zamiana w demona chaosu.

A co do tego czy każdy bóg ma demony... Oczywiście. Pewnie u Shayli (nie wiem jak ją odmienić ^^) jako demony - posłańcy będą służyć jakieś wspaniałe białe gołębie a demony do walki... To Shayla walczy? Z kolei u Taala czy Rhyi będą to pewnie jakieś zwierzęta. Demony bogów chaosu to będą jakieś diabły czy półzgnili ludzie. Oczywiście pojawienie się demonów mających przyjazne zamiary jest raczej mało prawdopodobne a demony normalnych bogów Starego Świata raczej nie będą miały co do was złych zamiarów... No chyba że porządnie zbroiliście Demony chaosu mogą czegoś pilnować więc nie musi być takie trudne natknięcie się na nie (co nie znaczy że musi to być pospolite) ale większy demon chaosu nie będzie pilnował byle skarbiku czy czegoś
 
__________________
"People say I talk too much
I don't care I talk too much
Momma say I failed in life
I don't care I failed in life
Daddy says I drink too much
I don't care I drink too much"
Pikazzo jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem