Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2010, 09:24   #38
Fearqin
 
Fearqin's Avatar
 
Reputacja: 1 Fearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłośćFearqin ma wspaniałą przyszłość
*No proszę jednak nie wszyscy chcą uciekać*Byłem zadowolony ,że ten potężnie zbudowany człowiek będzie walczył u mego boku.

-Nie przeszkadzasz,cieszę się ,że ktoś pragnie pomówić ze mną nie o planie ucieczki ,bo znajdą się i tacy tchórze.Sam nie byłem przekonany co sądzę o tej bitwie miałem podzielone zdanie ale na pewno nie miałem zamiaru uciekać.
-Nie wiem dla kogo będziemy walczyć i dlaczego ,ale i tak nie mam zamiaru uciekać ,a jeśli zobaczę ,że ktoś próbuje ,postaram się go zatrzymać , do walki zaś przystanę jak przystało na człowieka honoru i mam nadzieje ,że zobaczę ciebie u mego boku podczas bitwy.
-Lecz musisz wiedzieć ,że jeśli będziemy walczyć przeciwko jakimś wieśniakom którzy bronią swych wartości i nie chcą poddać się temu sułtanowi to każdy kto będzie walczył po stronie tego chciwca będzie moim wrogiem. Aczkolwiek żywię nadzieje że to on broni swoich poddanych.




-Cieszę się więc ,że chociaż w tobie mam pewnego sprzymierzeńca. Jeśli więc będziesz potrzebował pomocy jestem na twoje usługi ,bo tak jak wcześniej mówiłeś nie miałeś łatwego życia ,otóż ja również nie urodziłem się pod szczęśliwą a paladynem zostałem zaledwie pięć lat temu , wcześniej bieda zmusiła mnie do bycia szumowiną ,gburem, osiłkiem i gladiatorem. I dopiero jako paladyn nabrałem ponownie zaufania do ludzi ,a teraz w szczególności do ciebie Arthasie,więc myślę ,że choć troszkę jesteśmy podobni do siebie,i bardzo mnie to cieszy.
*Tak... myślę ,że jesteśmy troszkę podobni ,choć odrobinę. Dobrze mieć sprzymierzeńca. Szczególnie wśród takich jak on.*
 
__________________
Pół człowiek, a pół świnia, a pół pies

^(`(oo)`)^

Ostatnio edytowane przez Fearqin : 20-02-2010 o 13:09.
Fearqin jest offline