Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2010, 10:32   #9
Slan
 
Reputacja: 1 Slan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputacjęSlan ma wspaniałą reputację
Samara uśmiechnęła się słysząc słowa islamskiego wampira
- A czemu by nie domniemywać? Setyci mieszkają w mieście i na pewno mogą mieć powody aby pozbyć się jakiegoś cienia. Nie zrozum mnie źle Yusufie, to równie dobrze mógł być ktoś z mojego klanu. Zeloci słyną z łagodnego temperamentu i opanowania, na co ja jestem najlepszym przykładem. – uśmiechnęła się szeroko - Możecie mi wierzyć, że uczeni też potrafią być okrutni,- spojrzała na siedzącego pod drzwiami architekta – i mściwi. Oczywiście, w sprawę mógł być zamieszany któryś z Diabłów, choć oni wolą mniej podstępne metody. Wystarczy, że któryś z nich zmienił twarz, a to potrafi nawet… revenant, i możemy szukać wichru w stepie. Nie zapominajcie też o wilczym ludzie. Nie bierzcie ich, za bezmyślne zwierzęta. Potrafią być nie mniej przebiegli niż nasz wspaniały rodzaj. Kiedyś, gdy jeszcze jako żywa śmiertelniczka służbie swego Ojca, trafiłam do zajazdu należącego do pewnego kainity. Jak się okazało, miejscowe wilkołaki zawarły z nim pakt. W zamian za spokój donosił o każdym kainicie, który zatrzymywał się pod jego dachem. Ledwo uciekliśmy…. W każdym razie czeka nas ciekawe polowanie
 
__________________
Myśl tysiąckrotna to tysiąckroć powtórzone kłamstwo.
Myśl jednokrotna, to niewypowiedziana prawda...
Cisza nastanie.
Awatar Rilija
Slan jest offline