Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-02-2010, 12:24   #39
Jumper
 
Jumper's Avatar
 
Reputacja: 1 Jumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znanyJumper nie jest za bardzo znany
- Twoja wypowiedź mnie cieszy jak i martwi. Wiem że paladyni to osoby honoru i bronią uciśnionych, ale z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że mógłbyś obrócić się przeciwko nam, jeśli tylko pobudki sułtana nie będą zgadzać się z twymi ideałami...
Na chwilę zaprzestałem mówić, aby pozbierać myśli i dobrze dobrać swe słowa, jak i by ujrzeć reakcję paladyna.
-...dlatego chciałbym abyś wiedział, że nie musisz się mnie obawiać, jestem raczej po tej samej stronie co ty i nie mam zamiaru walczyć, bo sułtan nie potrafi sobie poradzić z wieśniakami. Jeśli tak się stanie to chętnie pójdę z Tobą, choć nie jestem aż takim bohaterem i głównie dbam o własny interes, ale nie chcę skalać swych rąk krwią niewinnych ludzi.
Po wypowiedzi usadowiłem się na trawi i spojrzałem w chmury uśmiechając się pod nosem.
*Myślę, że dobrze trafiłem... i nie pożałuję tego że z nim porozmawiałem. Nie mam zamiaru bratać się z tymi tchórzami. Już nigdy nie będę uciekał... w końcu siła wiąże się z odpowiedzialnością...*
 
Jumper jest offline