Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-02-2010, 10:51   #38
BarteQ
 
BarteQ's Avatar
 
Reputacja: 1 BarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemuBarteQ to imię znane każdemu
Wysłuchałem kolejnego monologu Serafina bez żadnych emocji, a kiedy wyleciała wróżka byłem zaskoczony, czego nie dałem po sobie poznać. nagle kątem oka zauważyłem jak barbarzyńca z głuchym łoskotem uderza o ziemie.
*Biedna ziemia...a jak na wróżkę ta Melodi jest strasznie nierozważna.*
-Druidzie zanim znowu zaczniesz mówić o żelaznokorym, może najpierw udamy się z Serafinem i zobaczymy tę jego panią. Z jego strony raczej nic nam nie grozi, bądź co bądź mamy przewagę liczebną, a czarodzieje raczej nie potrafią aż tak szybko czarować aby nas wszystkich zabić, a gdyby to byłaby zasadzka to już raczej leżelibyśmy martwi...mój koń może wziąć nasze bagaże. Powinniśmy czym prędzej wyruszyć jeżeli nie chcemy aby nasi goście się tu zjawili.- po tych słowach zamocowałem swój bagaż przy boku Abelarda i zwróciłem się do reszty- To jak ruszamy czy będziemy tu stać i prowadzić dyskusję bez sensu?
 
BarteQ jest offline