Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2010, 15:00   #16
BoYos
 
Reputacja: 1 BoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputacjęBoYos ma wspaniałą reputację
Kombo jakie stworzyli z Takarą w zupełności mu wystarczyło na całą tą walkę. Nie chciał więcej brudzić sobie rąk pozostałością reiatsu. Reszta walki przestał z rękami w kieszeniach. Skończyło się to dopiero gdy zauważył Yukiko. Musiał wtedy podejść i przytrzymać ją , gdyż chciała tulić zwłoki.
- Tak mi przykro...że nie mogę mu pomóc. - zdołał jedynie wydusić. Siła jaką używał do trzymania dziewczyny była spora. Nie wiedział , że w rozpaczy człowiek zyskuje tylko mocy. Nie wtrącał się dalej do walki. Mimo , że inni mieli radość z bicia się z dużymi stworami , jego to nie podniecało. Cały czas pilnował siostry , mówił by się uspokoiła. Przez sekundę chciał...
- Moge spróbować użyć...wiesz ... - jednak siostra jakby nie dosłyszała. Toteż on sam zaprzestał proponowania tej "możliwości" rozwiązania problemu.

Dopiero po chwili wyłonili się kapitanowie. Zakończyli imprezę z pustymi , z ciałem Harukiego. Szybki rozkaz Soifon wydany w stronę Suiren. Yuki nie bardzo miał czas rozmyślać nad dalszym postępowaniem , gdyż musiał trzymać siostrę. Po chwili wszyscy zaczęli się rozchodzić. Pomogli mu zanieść siostrę do domu. Położył ją na łóżku a sam zrobił herbatę i wdał się w ciekawą rozmowę z kapitanem.
- Zawsze uważałem Pana , Kapitanie , za najmilszego ze wszystkich.
Takie i podobne komentarze kierowane pod adresem Ukitake zaowocowały tym , że zobowiązał się do nie męczenia Yukiko przez najbliższy czas.
Żegnając pomachał im na drogę , sam posprzątał po nich. Wiedział , że siostra nie będzie w stanie jutro zrobić śniadania , więc sam zajmie się tym.
Postanowił , że będzie spał obok niej , by niczego głupiego nie odwaliła. Przysunął fotel obok jej łóżka i położył się na nim tak , by bacznie ją obserwować. Jednak takie działanie po 15 minutach zaowocowało głębokim snem.
 
BoYos jest offline