Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-02-2010, 22:59   #194
Hiraga_Saito
 
Hiraga_Saito's Avatar
 
Reputacja: 1 Hiraga_Saito nie jest za bardzo znany
"Pierwsza poważna mija"- Pomyślał Saito.
"Musze dać z siebie jeszcze więcej nie mogę zawieść moich towarzyszy a zwłaszcza iż Chiyoko-chan i Kira-kun są starsi i pewnie maja więcej doświadczenia"
-Dobrze Sensei jestem gotowy- Gennin przyglądał się jak Sasatori zapieczętował część jego ekwipunku.
- Oto Joukinzoku no Fuu. Pieczęć ciężkiego żelaza. Każdy z was nałoży na siebie jedną. Zwiększy ona ciężar waszego organizmu.-Saito otrzymał od sensei Jedną kartke z pieczęcią i nałożył na tors. Pochwili poczuł straszne obciążenie jego nogi uginały się pod ciężarem ciała a ręce ledwo się unosiły powyżej ramion.
"Pewnie będzie mnie to bolało ale co tam obiecałem sobie dać z siebie wszystko."- Saito wysilił swoje mięśnie ból przeszył całe jego ciało ale nie przejmował się tym bo to jest trening który z pewnością przyniesie mu wiele korzyści.
"Widzę że nie tylko mi ciąży ta pieczęć."- Spojrzał na Chiyoko i Kirę. Pocieszyło go to gdyż wychodzi na to że nie jest najsłabszy.
-Jestem gotowy do drogi sensei- Powiedział z uśmiechem który przebijał grymas bólu.
 
__________________
Infinite in mystery is the gift of the goddess
We seek it thus, and take into the sky
Ripples form on the water’s surface
The wandering soul knows no rest.
Hiraga_Saito jest offline