Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-02-2010, 11:29   #23
Aschaar
Banned
 
Reputacja: 1 Aschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znanyAschaar wkrótce będzie znany
Panowie,

rozumiem, że "praca, rodzina, studia, dom, teściowa, samochód, whatever"...
rozumiem, że historia nie pędzi - jeszcze - jak tornado...

Ale do kilku rzeczy się nie przyzwyczaję... jako prowadzący.

Jedną z nich jest brak decyzji drużyny. Jest mi najzupełniej obojętne czy pójdziecie razem, czy osobno, czy w parach, czy w dowolnym innym układzie i gdzie pójdziecie. Jednak - ja chcę mieć konkretne deklaracje (mogą być warunkowe, ale muszą być konkretne) - niezależnie czy w postach czy w komentarzach. Teraz mam "stan bliżej nieustalony" - został zaproponowany podział na dwie drużyny, ale są co do tego obiekcje (które jestem w stanie znaleźć i zrozumieć, choć myślę, że przedstawienie ich w poście by nie zaszkodziło; podobnie jak zalet podziału). Nie lubię i staram się nie rozstrzygać działań za graczy. To wasze postacie i wy nimi kierujecie... Dyskutować możecie przecież także w komentarzach - od tego one są...
 
Aschaar jest offline